PS Antişok Çapak Hammadde Özellikleri

PS Antişok Çapak

PS Antişok Çapak - Polietilen Ürünlerimiz.

PS Antişok Çapak (ps), siyah tv arka kapaklarindan üretilmiştir.

Polistiren, monomer haldeki stirenden polimerizasyon ile üretilen bir polimerdir. Petrolden elde edilir. Plastik endüstrisinde daha çok PS kısaltması ile kullanılır. Oda sıcaklığında, polistiren katı halde bir termoplastiktir, enjeksiyon veya ekstrüzyon yolu ile işlenirken yüksek sıcaklıklarda eriyik hale getirilir.

Yüzeyinin pürüzsüz olması, temizlik aşamasında avantaj sağlar. Polistiren ürünler geri dönüşümü sağlanabilen ürenlerdir. Çok yönlü ve çok amaçlı şekilde kullanılabilen bir plastik türüdür. Isıya dayanıklı olması nem tutma özelliğinin düşük olması, bakteri oluşumuna karşı dayanıklılık göstermesi ile tercih edilmektedir.

Antişok yani PS ürünleri sert, kırılabilir ve parlaktır. Düşük erime noktasına sahiptir. Polistiren, çabuk yanabilen, etkili gaz kokusu yayan ve kurum içeren bir maddedir. Güneş ışınlarına karşı dirençlidir. Aseton gibi maddelere karşı dayanıksızdır. Darbelere karşı dayanıklıdır. Antişok fiyatları düşüktür ve kolay işlenir.


KULLANIM ALANLARI
Elektronik cihazlarda
Otomotivde fark, stop lambaları ve iç aydınlatmalarda
Tekstil aksesuarlarında
Buzdolabı rafları, sebzelik ve meyveliklerinde
Oyuncaklarda
Isı yalıtımında
Ürün standları ve ürün reyonları
Gözlük ve tıp aletlerinde
İnşaat sektöründe
Mobilya sektöründe
Beyaz eşya sektöründe
Mutfak eşyalarında (plastik bardak, tabak, çatal vs.)
Yoğut kapları
Hediyelik eşya

Firmamız çeşitli tiplerde PE Elteks üretim ve satışı yapmaktadır. Geniş ürün çeşitlerimizden, ihtiyaciniz olan ürün tipi için irtibata geçiniz.

Not: ( Orjinal hammadde kalitesinde aylık tonajlı olarak satışlarımız mevcuttur. )
    Sipariş Formu Oluştur