Flora Plast

Kalitemiz ve Hizmetimiz

Kalite politikamız; yenilikçi stratejimiz doğrultusunda en son teknolojik yatırımlarla birlikte Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek doğal, enerjik, sağlıklı, farklı ve inovatif ürünler üreten bir marka olmak.

Evrensel ve bilimsel değerler ışığında ürünlerimizi geliştiriyor, sağlık konusuna büyük hassasiyet gösteriyoruz. Temel ve kalıcı amacımız Rekor Kauçuk' ta organizasyon kültürünü Kalite Yönetimine uygun hale getirerek rekabet gücümüzü ve karlılığımızı sürekli arttırmaktır. Bu doğrultuda süreçlerimizi aşağıdaki prensipler doğrultusunda yönetmeyi temel ilkemiz olarak benimsedik
Büyüme, kârlılık ve hizmet kalitesi anlamında dünya standartlarında ( Geri Dönüşüm Sektöründe ) üretim yapıyoruz.

Sürekli gelişme felsefesinin tüm çalışanlar tarafından benimsenmesini ve uygulanmasını sağlamak, üretilen her ürün ve hizmette müşteri memnuniyetini hedeflemek, müşteriye söz verilen kalitenin tutturulmasında amaçladığımız sıfır hatayı sağlamak için topluca çalışmak.Her çalışanın ve bölümün kendi ürettiği ürün ve hizmetleri bir kerede hatasız ürettiğinden emin olarak bir sonraki çalışana veya bölüme iletmekten sorumlu olduğu yaklaşımını oluşturmak ve gözetmek.


KALİTE GÜVENCE
FLORAPAST olarak; müşterilerimizin isteklerini, beklentilerini, firma içindeki tarif ettiğimiz kalite güvence sistemimizin garantisi altında; ilk defada ve her defasında karşılayabilmek, kalitenin sürekli gelişmesini gerçekleştirebilmek için tüm teknolojik ve insani kaynakları sağlamayı taahhüt etmektir.


Flora Plast 50. Yılına doğru giderken gösterdiği kaliteyi ve güveni bozmadan uzun yıllar bu sektöre hizmet vermeye devam edecektir.
Geri Dönüşüm Tesisimiz